Maka zīmoli, kas ļaus pasaulei zināt, ka tu esi iemīlējies un mīlu dzīvi

Anonim

Pienācīgs seifs ir cilvēka labākais draugs. Ja jūs patiešām domājat par to, tajā ir viss naudas daudzums, kas jums vispirms vajadzēs iegādāties šo nūju suni. Protams, ir vispārīgi noteikumi un vadlīnijas, lai iegādātos kvalitatīvu seifu, un neviens no tiem nav saistīts ar velcro vai neilonu.

Ja jums ir vajadzīga vieta, kur likt jūsu grūti nopelnītās pensijas, tad jums ir veiksme. Mēs esam izlejuši pasauli, lai 2017. gadā meklētu vislabākos naudas maketus vīriešiem, kas ne tikai rūpēsies par dažādu gaumi, bet arī būtu jāpārzina māte-in-likums.

Kas padara labu maku

Meklējot kvalitatīvas maku vīriešiem, ir jāņem vērā piecas galvenās jomas: ādas kvalitāte, būvniecība, apgrozījums, izliektie stūri un griešana. Katram no tiem ir svarīga loma ne tikai tā mērķa sasniegšanā, bet arī nodrošinot, ka piederuma integritāte un ilgmūžība būs ikdienas ļaunprātīgas izmantošanas pārbaude.

Āda

Kad runa ir par ādas pakāpi, mēģiniet izvairīties no "augstākās kvalitātes" ādas, jo tās ir ādas, kurām ir nepilnības, kuras ir noslīpētas un pēc tam pārklātas ar sveķiem, lai veidotu gludu virsmu. Iekšējā spēks ir tur, bet tas padara seifu vairāk kā plastmasas nekā jebkas. Pilnīga ādas grauda āda, kas nav labota, ir ceļš, un tas arī papildina raksturu, jo tas dabiski nāk no vecuma.

Būvniecība

Ievērojot, kā tiek veikta naudas iemaksa, nereti tiek ignorēts, bet tas ir tikpat svarīgi kā ādas pakāpe. Kabatas ir izgatavotas divos veidos: izgriezts malā. Cut Edge ir īsceļš, kurā āda tiek sagriezta, salīmēta kopā un pēc tam apgriež pārklāta ar sveķiem. Kad šī sveķu nēsā, tas atklās izbalētu ādu. Ir pagriezts, kur āda tiek atšķaida pirms sašušanas, lai izveidotu vairāk viengabala saites. Tas ir ilgāks ražošanas process, taču tas ilgst daudz ilgāk nekā pēdējais.

Apgrozījums

Kvalitātes integritātes pārbaude ir obligāta, ja jūs plānojat samazināt naudas summu par vienu. Viens veids, kā to izdarīt, ir pārbaudīt apgrozījuma platumu (līkumu), kā arī iesiešanas pozīciju. Šaurs apgrozījums ir tas, ko jums vajadzētu meklēt kvalitatīvā seifā, kā arī iesiešana, kas joprojām ir centrāle un taisna.

Plezētie stūri

Cits svarīgs rādītājs labi izstrādātam seifam ir tā stūri. Izlīdzināti stūri ir ādas piestiprināšanas jomas malā, kas ir atšķaidītas, pirms tiek noapaļoti stingrā stūrī, tas nozīmē, ka nav jātur šīs teritorijas. Ja stūris ir taisnā leņķī, tas ir slikti izveidots. Izvairieties no jebkādām izmaksām.

Saplūšana

Labam seifam ir jānodrošina ikdienas lietošana un nodilums. Lai noskaidrotu, vai tas tā ir, meklējiet jebkādus ādas krokus, kas ir izgatavoti ar karstu dzelzi uz pagriežamo malu apšuvuma un kartes slotiem.

Par tendenču stiliem

Maka tendences nāk un iet tāpat kā modes, bet viens no galvenajiem 2017. gadā ir nepārtraukta vīriešu kasete. Ar izmaksu viļņu tehnoloģiju diezgan daudz noliedzot vajadzību pēc bieziem naudas veidiem, kas jāpārnes, portfeļi sāk plānot, lai pielāgotu tikai tādas neaizstājamas lietas kā kartes. Tas nav obligāti slikts, jo liela izmēra kabatas, kas pildītas ar 1999. gada kvītis, vairs nebūtu mūsdienu džentlmeņu skapja daļa.

Ja meklējat jaunāko vīriešu stila seifu, izejiet ar krāsām, faktūrām vai modeļiem, kas vislabāk atbilst jūsu personiskajam stilam. Ja esat konservatīvs, izvēlieties tumšākas krāsas ar minimālisma dizainu. Lai iegūtu vairāk radoša tipa puisis, skatieties spilgtākās krāsas, grafikas izdrukas vai izstrādājumus un ķēdes pielikumus, lai parādītu savu unikālo stilu.

Lai gan paturiet prātā, ka šis seifs iet ar jums no galdu zāles līdz bārā, tādēļ tas, kas jūs izvēlaties, atspoguļos jūsu personību starp vienaudžiem.

1/20

Thom Browne

Lieliski piemērots Thom Browne stils ir ne tikai piemērots jūsu kostīmiem. Šis slidens svītrainām rēķina apmaksāts maciņš ir rūpīgi izstrādāts Itālijā no oļiem ar oglēm un pēc tam pabeigts ar zīmola ikoniņu sarkanās, baltās un zilās krāsas svītrām. Iekšā jūs atradīsiet astoņas kartes slots, divas rēķinu aploksnes, divas saņemšanas kabatas un atbilstošu svītrainu groša rāmja cilni.

PIRKT

2/20

Christian Louboutin

Kristiešu Louboutin sarkanais paraksts šoks ir pilnīgi, unapologetic displejs iekšpusē Kaspero kabatas, bet ārpuses ir dekorēts ar stingru metāla spieķu mētelis cienīgs Sex Pistol. Piezīsim, ka tas ir ideāls seifs laba papēža punk. Alternatīvi izmēģiniet Kios kartes turētāju, ja jums patīk izskats, bet vēlaties panākt vienmērīgāku profilu.

PIRKT

3/20

Valentīno

Tāpat kā pievilkts estētika, bet vēlaties kaut ko ierobežotāku? Izmēģiniet šo toned-down iespēju no Valentino. Zobu jostasvietas bifolda seifā ir piramīdas stieņa detaļas uz priekšējām un aizmugurējām virsmām, kā arī logotipi, kas ir iespiestas aizmugurē un iekšpusē. Tas ir mazliet rokenrola, bet pietiekami gaumīgs, lai klints birojā, neradot spilgtumu.

PIRKT

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus