Skatīties: 40 lietas, kuras jūs nezinājāt par snovborda čempionu Scotty James

Anonim

Sekojošā filma tika radīta sadarbībā ar TAG Heuer

Sirdis jūsu mutē, vējš jūsu matus, gravitācija aizmirsto jēdzienu: vai kādreiz esat prātojies, ka tas ir kā nomierināt Olimpisko Halfpipe no 12 pēdu gaisā?

Lai iekļūtu cilvēka prātā, kurš dzīvo šajos brīžos, iepazīstieties ar šo video, ko mēs izgatavojām ar olimpisko snovborda čempionu Scotty James. Divkāršā pasaules snovborda pusfabrikas čempions un pašreizējais FIS Crystal Globe uzvarētājs, teiksim, ka Skotijs Džeimss ir sajūta, ka tas būtu nepietiekams paziņojums.

No labākās vietas, kur nokļūt kafija pasaulē, viņa mīļākais brīdis Olimpiskajās spēlēs (un veidi, kā rīkoties ar spiedienu), mēs izietam jautājumu klāstu, kas, iespējams, ir "populārākā Austrālijas sporta zvaigzne Amerikā".

Tagad, kas atrodas Kolorādos (ASV), bet joprojām saucot Melburnu mājās, Džeimss ir pierādījis, ka viņam ir piecpadsmit gadus vecs hikss (kad viņš 2010. gada Vankūveras Ziemas olimpisko spēļu gados bija jaunāko vīrieti no visām konkurējošajām tautām).

Kāda ir pirmā lieta, ko viņš iesaka draugiem, kas apmeklē Melburnu, dara? Visbļainākā lieta, ko viņš jebkad ēd savā ceļojumā? Kā viņš brauc, kad nav sniega? Kas ir viņa snovborda varoņi? Ak, un vislabākais kompliments, ko viņš jebkad saņēma - galu galā viņš patiesībā nebija pārliecināts, bija kompliments. Nokļūstiet uz atbildēm uz visiem šiem un citiem jautājumiem.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi