Mēs uzzīmējām asiņu, lai pierādītu Montblanc jaunā viedā pulksteņa stiprumu

Anonim

Pulētāji, kas vēlas iesaistīties piedzīvojumu kategorijā, parasti izmanto vienu no diviem maršrutiem.

Iedarbiniet spēku ar aktīvām apģērbam dažām liekamām hashtagām vai sūtiet jaunāko viedo pulksteni ar lielu klinšu kaudzēm ar pievienotu kalnu baikeri. Šis īpašais kalnu bikers.

Slēptas ziņas atklāšana

Ilgi pirms šīs saldās laulības starp manu seju, granti, asinīm un nežēlību, bija Montblanc - luksusa preču piegādātājs ar īstām saknēm, kas skan izpētes garā.

Izmantojiet savu unikālo logo, piemēram. Lielākā daļa nezinātu, ka Montblanc parakstītais sešpadsmitais baltais snowcap logotips faktiski ir skats uz Mont Blanc kalnu virsotni, kas ir Eiropas Alpu augstākā kalna titula turētājs.

Šis simbols kopā ar atkārtotu "4810" numuru Montblancas darbos ir identitāte, kas pārstāv meistarības virsotni, kuru atbalsta vēlme sasniegt jaunus inovāciju augstumus. Tas ir arī nikns mežģīņu kalna 4, 810 metru augstumā.

Kamēr mums nav Austrālijas kruīza piekrastes kalna, kas ir piecu kilometru garumā, mums ir helikopteri un slepenais kūrorts, kas atrodas 1100 metrus virs jūras līmeņa. Pietiekami tuvu.

Mūsu mazā ekskursija uz Kvīnslendas tuksnesi nodrošināja mūs ar lielisku iespēju tuvāk un personīgi piecelties dažos Montblanc jaunākajos laikos. Bet pirms mēs nokļūstam pie tā.

Luksusa starp mākoņiem

Spicers Peak Lodge izklausās kā jauka vieta, kur amatieru kemperi dodas uz ceptiem priežu konusiem un uzbrūk karājiem. Tas nav. Šeit viņi neuzrāda priedes spaiņus un lācītes ir apģērbtas kā majestālas govis, kas savās labākajās dienās nogalina Pasaules mantojuma sarakstā iekļautā nacionālā parka fona.

Montblanc ar savām neatliekamām bažām novērsa nelielu mūsu grupu kopā ar viņu jaunāko pulksteņu kolekciju līdz noslēpumainā vietai, kas tālu no civilizācijas spiediena (un acīmredzot arī jebkura dzīvotspējīga cigarešu avota).

Tas bija piedzīvojums, lai demonstrētu vārdu, kas 112 gadus ir bijis domāts ar ziņkāri un inovāciju. Savienojums starp Montblanc un Spicers Peak Lodge? Grezna sinerģija, uzmanība detaļām, jauninājumi un jauni augstumi starp abiem vārdiem.

Lieki teikt, ka izmitināšanas nodrošināja pakalpojumu līmeni, kas būtu pretrunā ar lielākajām lielpilsētu luksusa boutique viesnīcām - nav mazs feat, ņemot vērā, ka darbiniekiem ir nepieciešams uzturēties uz vietas tikai, lai saglabātu vietu darbojas. Tas, kas jums un jūsu viesiem nozīmē, ir relaksācija, izpēte, pārgājieni, kalnu riteņbraukšana, smalkas pusdienas, viskija degustācija un personiskie pakalpojumi, piemēram, masāžas - ja to pieprasa.

Šī ir viena no vismazāk iespējamajām atrašanās vietām, kurās jūs atradīsiet šo pakalpojumu līmeni, taču, ja jūs atradīsit tirdzniecības automātu noslēpumainā kalnā, tas jums nevajadzētu pārsteigt.

Spicers Peak Lodge dabiskajā ainavā izveidots unikāls fons, lai ņemtu vintage laikrakstus no Vācijas greznā nosaukuma.

Montblanc samits: nepārskatāms Smart Watch

Sakot, ka mēs ņēmām šo pulksteni par spin, tas ir mazsvarīgs - tas bija vairāk kā vardarbīgs sadursmes kurss. Ar Montblanc pirmo gudru pulksteni, kas ietvēra manu plaukstu, lai veiktu pareizu kalnu riteņbraukšanas sacensību, tas ātri tika pakļauts visiem apstākļiem, kādos mehāniskos pulksteņus satricināja.

Aukstā laika apstākļi, ārprātīgs šoks, netīrumi, ūdens, svīšana. Tas aizņēma visu to, priecājies par to, ka tas bija izskanējis un teicis laiku, viegli pieskaroties tā dinamiskam 1, 39 collu AMOLED ekrānam. Izsekojamība dienas laikā nebija problēma, un mēs tikko pamanījām svaru uz plaukstas, neatkarīgi no tā izmēra 46 mm.

Un tad mēs piešķīra Montblānas samitam lielāko testu. Maza piezīme jaunajiem kalnu velosipēdistiem: braucot pa stāvu kalnu ar ātrumu, kas ir pieblīvēts ar grants un izvirzītajiem laukakmeņiem divas reizes lielāks par jūsu galvu, nejauciet savas aizmugurējās bremzes ar savām frontēm. Kreisais sajūgs - priekšējais. Labais sajūgs - aizmugure.

Šis 90s BMX kucēns izvēlējās nepareizi un pēc tam, kad uzlīmējis skumjš lēcienu, viņš atradās satriecoši virs stūres uz reljefu. Saspiestās bikses tika iznīcinātas, ceļi bija asiņaini, seja bija asiņaina, lūpa nedaudz savelka.

"Es esmu asiņošana?" Bija pirmie vārdi, kurus es teicu mūsu ceļvedī. Viņa atbilde bija "Ak. um, dzert to, spīdiet to ārā. "

Apmierinātējs puisis viņš bija. Mēs turpinājām pabeigt savu pārgājienu ar pulksteni pārsteidzoši nekautētu un pilnīgi darba kārtībā. Tā bija neliela ekskursija, kas demonstrēja Montblanc spējas ne tikai izstrādāt smalkus luksus produktus, bet arī modernus instrumentus, kas izstrādāti, lai izmantotu savus lielākos (nevajadzīgos) piedzīvojumus.

Pēc būtības augstākā līmeņa sanāksme notiek Android Wear 2.0 pasūtījumā, kas izstrādāts viedajiem pulksteņiem. Tas ļauj veikt virkni tādu funkciju kā pasaules taimeris ar 24 laika joslām, iebūvētu sirds ritma monitoru, izsekošanas lietojumprogrammu un izsmalcinātus ceļojumu problēmu risinātājus, piemēram, Google Assistant, Foursquare, Uber un balss aktivizētu tulkotāju. Tas arī atskaņo jūsu melodijas, izmantojot Bluetooth savienojumu, ja jums vajadzētu noslīcināt pasauli.

No estētiskās puses sammita klasiskā izteiksme izceļas, pateicoties Montblanc 1858 kolekcijas mantotā dizaina dinamikai. To var redzēt izliektajā safīra kristālā, kas pirmoreiz veic ceļu uz gudru pulksteni. Tomēr tas nav jūtīgs. Šis pulkstenis atrodas izturīgā nerūsējošā tērauda un titāna gadījumā, kas ir viens no iemesliem, kāpēc tā seja ir labāka nekā mūsējais.

Individualizēšanas pieprasījumu apmierina arī Montblanc, piedāvājot četrus dažādus gadījumus un astoņas dažādas siksnas kopā ar daudzām pulksteņa opcijām, lai izveidotu vairāk nekā 300 stila kombinācijas smalki saviem lietotājiem.

Nav slikts piedāvājums luksusa vintage pulksteņu ražotājam, kas vēlas iekarot jaunus augstumus digitālajā pasaulē.

UZZINĀT VAIRĀK

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi