Valkājiet šos Ķelnes, ja vēlaties pagriezties datumā mīļotājā

Anonim

Ja jūsu Tinder pikaps līnija bija absolūts trailblazer un jums ir laiks un datums uz grāmatām, tas nozīmē, ka jūsu pirmstermiņa pamatu pelnījis tādu pašu aprūpi, uzmanību un smalkumu, kā jūsu tiešsaistes fasādi. Pabeigšanas pieskāriens - pēc tam, kad esat piegājis garderobes skapi un pievelk manbunu - ir perfekts aromāts.

Zinātne mums atbalsta tās nozīmi. Pētījumi atklāja, ka puiši, kuri saņem savu ķīmiskie smidzinātāji, uzvesties ar lielāku pārliecību nekā viņu dabiski aromātiskie kaimiņi. Taču dati arī parāda, ka smarža ir spēcīgs pievilkšanas filtrs. Nogādājoties sevi nepareizajā smaržā vai atstājot to pilnīgi un smaržoties, piemēram, labi nostiprināts autobusa sēdeklis, plānotās pēkšņas nāves normas tiks ieviestas karstā datumā, ko plānojāt visu nedēļu.

Tieši tāpēc mēs esam izvēlējušies astoņas smaržvielas, kas atgriezīsies jūsu aizmugurē, vai jūs gatavojat saldējumu vai sēžat trīs kursos labākajā pilsētas vietā. Mūsu pīlēti ir vieglāki un smagāki smaržvielas, kā arī sezonas iespējas, lai jūs no smakas neredzētu, piemēram, naktsklubu deju grīdu trīs no rīta.

Ričards Džeimss

Par Saville Row puišiem vajadzētu pielipt pie viņu kostīmiem un saitēm? Padomā vēlreiz. Ričards Džeimss vēlas, lai viņa klienti smaržo tikpat labi, kā izskatās pēc viņa drēbēm, un šis 50 ml tualetes kapsula ir viņa pirmais priekšteča vīriešu Ķelnes pasaulē.

Šīs smaržas galvenās sastāvdaļas ir tuberoze un āda, kas ir neparasta kombinācija, kas nodrošina patīkamu līdzsvaru starp bagātīgiem, ziedu tonēniem un tradicionālajām vīrišķajām īpašībām.

Šis smarža ir diezgan bagāta, tādēļ ir maz maigu aerosolu aiz ausīm un uz rokas. Tas ir mazāk nekā simts dolāru par 50 ml, padarot to par lētu un vēlamu dāvanu (ja vien jūs to nesteidzat).

PIRKT $ 82

Bamford Grooming Department - 1. izdevums Ķelne

Mātes dēla duets no Bamford Grooming departamenta šī 1. izdevuma Ķelne ir visu sezonu zvaigzne. Šī smarža apvieno citrusu bergamotes bagātību un nomierinošo vetiveru ar tradicionāli vīrišķīgā tumšā dzintara un agaru koka stiprumu.

Šī sabalansētā kombinācija, kas satur smagākas un vieglākas sastāvdaļas, padara to par ideālu izvēli tiem puišiem, kas izturas pret pārmērīgu, muskuļu smaržu, bet vasaras smaržām ir pārāk zems. Tas ir pieejams 50 ml pudelēs, bet, lai sasniegtu vēlamo efektu, tam vairs nevajadzēs.

PIRKT 122 USD

Comme Des Garcons Parfums - Wonderwood

Gadījumā, ja tā nosaukums nenozīmē mājienu, Comme Des Garcons "Wonderwood" ir paredzēts, lai atgādinātu jums par aromātu, ko sēž pie kamīna (vislabākajā iespējamajā veidā), un tā stiprās koksnes piezīmes par ciedru un sandalkoka darināšanu bezrūpīgs ziemas aromāts.

Tas ir līdzsvarots ar ziežu sastāvdaļām, piemēram, bergamotu, vetiveru un pipariem, lai kompensētu koksnes sastāvdaļu svaru. Ķelne ir diezgan smaga, tuvojas skalas musky galam.

Iepriekšēja slaucīšana iznīcinās jūsu spēli. Ejiet viegli uz izsmidzināšanas līdzekļiem, un jūsu datumā nejutīsies, ka viņa ieelpo cīruļa blokus ar savu glāzi vīna.

PIRKT $ 131

Tom Ford - Noir Extreme

Tom Ford iepazīstināja Noir Extreme 2015. gadā no sākotnējā Noir popularitātes aizmugures. Neskatoties uz savu nosaukumu, Noir Extreme nav smarža, kas ļaunprātīgi izmainīs jūsu datuma smaržu un ļaus viņiem šifrēt atklātu logu.

Šī smarža ir veidota uz dzintara un koka oglēm, divām smagām sastāvdaļām, kuras papildina ar bergamotu, melnajiem pipariem un muskatriekstiem. Šis maisījums rada bagātu, vīrišķīgu smaržu, kas piemērota pēc tumšiem notikumiem.

Tas ir pabeigts ar vaniļas, lai līdzsvarotu un mīkstinātu vispārējo smaržas profilu. Bet atcerieties, ka mazāk ir vairāk - pat ja tas ir Tom Ford (atcerieties šo sūdi tikai par lētu).

PIRKT 125 USD

DR Hariss - Arlingtona Ķelne

DR Harrisam ir apskaužama privilēģija turēt Royal Warrant un turpina tradīciju apkalpot Lielbritānijas honorāru un citu negodīgi bagātu cilvēku visā pasaulē.

Arlingtona Ķelne apvieno citrusu un papardes, bagātu un tīru kombināciju, kas var tikt veikta gan siltajā vasaras vidē, gan arī bārā vai ēdnīcā. Tas nav svarīgs, muskusa smarža, bet tas stipri atveras un tāpēc ir nepieciešams nedaudz vairāk nekā vienā vai vairākos ar katru nodilumu.

Tas ir arī izvietots vēsā, vintage pudelē, kas padarīs jūsu vecvecāk lepns.

PIRKT 41 USD

Penhaligon's - Endymion Eau De Cologne

Nosaukts grieķu mitoloģijas cildenē (lai gan tas nav iemesls, kāpēc to uzzinājām), Endymion Ķelne ir vēl viens populārs aromāts, kas ražots saskaņā ar Penhaligon Royal Warrant un iespaidīgu, gadsimtiem ilgu meistarības tradīciju.

Endimions lepojas ar citrusu un ziedu zīmēm, apvienojot saldākos bergamotes, mandarīna, lavandas un salvijas atribūtus. Ādas, muskatriekstu un sandalkoka smaržas pastiprina šo silto un vasaras kombināciju.

Tas ir paredzēts kā vieglāks, siltā laika apstākļu smarža un tas būtu lielisks pretstats jūsu smagākajai odelonai vasarā.

PIRKT $ 132

Odins New York - Sunda Formula One eau de Parfum

Manhattanas Odin's Black Line iegūst iedvesmu no garšas, kas sastopamas eksotiskajos galamērķos, un šī Sunda Formula One smarža ir paredzēta, lai atsauktos uz vēsturisko garšvielu tirdzniecības ceļu smaržām.

Šis eau de parfum ir balstīts uz tonka pupiņu, dodot tai gan pikantus, gan augļu elementus, ar papildu ciedriem, kadagiem un pipariem. Kā parfum, tas ir maigāks smarža, kas neuzvarēs sveces pie vakariņu galda vai atstās muskuss uz drēbēm pēc mazgāšanas.

PIRKT $ 156

Nepieciešama papildu palīdzība.

Kā pareizi lietot un rūpēties par vīriešu ķelni
30 labākie vīriešu ķelnes, smaržas un smaržas

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus