Ko vīrieši var lietot pirmajā datumā, lai izdarītu labo iespaidu

Anonim

Zināt, ko valkāt pirmajā datumā, puišiem var būt grūts uzdevums. Jūs vēlaties, lai tavs datums tiktu atstāts no rendez-vous viedokļa, domājot, ka viņiem nav jāmaina kaut kas no jums - ieskaitot apģērbu. Līdz trešajam datumam, tas ir, kad tas, kas patiešām atrodas aiz šī ideālā matiņa, labi izkopta seja un nevainojams stils, protams, iznāks. Un līdz tam tas ir labi, pārāk vēlu.

"Kad runa ir par kādu iespaidu uz pirmo datumu, ir ļoti grūti noteikt, ko valkāt, " saka Daltons Graham, modes blogger un Tailored Man dibinātājs. "Ir divas iespējamas kļūdas, ko var izdarīt; viens nav pietiekami pārģērbjies vai otrs ir pārspīlējums. "

Vienprātība? Saglabājiet to gudri ikdienas. "Tad pievienojiet šļakatām ne pārāk pārāk strāvas Ķelni, un jūs esat ceļā, " quips Graham.

Atļaujot jums visu ceļu, šeit ir galvenie elementi un padomi, kā valkāt pirmajā datumā. Get it wrong, un jūs atradīsiet sevi kā nožēlu sāncensis nākamajā Bachelorette sezonā.

Never Suit - & - Tie It.Banker Wanker

Jā, vīrieši izskatās asi kostīmi. Bet, uzvalks un kaklasaites, it īpaši, ja tas ir biroja krekls un kaklasaite, var justies garlaicīgi un radīt iespaidu, ka jūs esat no darba (un jūs esat karjeras apsēsts?), Nevis ņemt laiku, lai kleita kā jums patīk, kā jūsu personīgā stila atspoguļojumu. Galu galā mērķi nakts laikā ir brīvā laika pavadīšana vai vismaz šķiet, ka jūs esat jautri, saka Daltons Grahams, modes blogger un Tailored Man dibinātājs.

"Izvēlies tīru un vienkāršu, " saka Graham. "Un nepadariet pārslodzes kļūdu."

Tātad, ja datums ir izklaidējošā restorānā vai teātrī, izskatās, ka tā atdalās - asu zīdītāju un pielāgotu biksi - atbrīvojot nakts kaklasaiti no kreklu pienākumiem līdz pirmdienas rītā. Datums ir cita veida uzņēmējdarbība.

Krekls Flirts

Cilvēks, kurš var nogriezt iespaidīgu siluetu pogas apakšā kreklā - vienam vienkāršajam, tomēr pārsteidzošam modes priekšmetam - ir vērts otrajā datumā. No kameras uz Paisley līdz vienkāršai baltai, jūs noteikti varat spēlēt ar krāsu, faktūru un izdrukām. Bet divas lietas ir būtiskas: fit un izgatavošana.

Pārliecinieties, ka tas ir plāns (nekad vājš) krekls, lai uzlabotu savu ķermeņa uzbūvi, sēžot kvadrātveida uz pleciem un dabiski novietojot leju pret gurniem (atstājot pietiekami daudz vietas tai dadbod kauliņai, kuru jūs, iespējams, uzkrājāt, paliekot vienam). Tad tam jābūt kokvilnai: elpojošs, lai ierobežotu nervu svīšanu.

Pogas uz leju krekls arī atrisina dilemmu nepietiekamam apģērbam, saka Graham, sedzot to un izvairoties no jostas - tīrs un vienkāršs. "Kraukšķīgs balts krekls ir obligāts. Lai iegūtu kaut ko papildus, pievienojiet džemperi. "Vai arī bumbvedes jaka, atbilstoši pielāgojot krāsu paleti. Gaismas toņi par dienu, tumšas nokrāsas nakts datumiem.

Saglabājiet "Em Keen, džinsus

Nākamais gabals pirmajā dienā apģērbs puzzle? "Jauki pāris džinsu vai ķīniešu bikses, " saka Graham. Vai arī šo divu kombinācija. Izvēlieties džinsa džinsu pāri, bet bikšu vietā. Raugieties taisnā griezumā: ietilpīgs augšstilbu biksēs, bet ar konusveida kāju no ceļa uz leju. Apgrieztais kažokzvērs ir mūsdienīgs izskats vai vienkārši apvelciet manžeti, kas dod jauku krāsu kontrastu, ko esat izgājis ceļa malā, tumšā džinsa ar baltu interfeisu.

10-12 oz. džinsa audums ir ideāls audums: pietiekami svarīgs, lai apvilktu biksīti, bet ne tik smags, ka tas ir apjomīgs un stingrs. Viegls, vintage mazgāšanas žanrs ir svaiga ēna vasaras un dienas datumiem, savienojot jebkuru denimkrāsu, kuru izvēlaties ar kokvilnas kreklu - tēju vai garām piedurknēm. Pēc tam ieskrūvējiet piedurknes. Sprezzy, izdarīts pareizi.

Seal the Deal

Tas, ko tu uzliek kājām, nekad nav bijis tik svarīgs. "Tas, protams, ir atkarīgs no tā, kur ir pirmais datums, " saka Graham. "Vai nu jauks, tīrs balts kažoks vai boot classic, piemēram, RM Williams chelsea."

Būtībā jūsu kurpēm ir tiesības dot un noņemt no jūsu apģērbs. Sneaker apģērbs atdalīšanas formalitātes vai kreklu un bikšu kombināciju, savukārt ādas zābaki vai kleita kurpes - sākot no mūka līdz derbīnam - izteiks jean, t-shirt un džemperis apģērbu nesteidzīgo dabu.

Izvēloties apavus, vispirms jāievēro apģērba kods, kas ir saistīts ar datuma vietu. Sekojiet līdzi vispārējai estētikai - saskaņojiet savas bikses ar jūsu apaviem - un tad ejiet komfortu. Nepārtrauciet jaunos ādas apavus no pirmā datuma. Pieskaroties pūslīšiem, tas nav pievilcīgs.

Ķelnes Smackeral

Jūs vēlaties būt atcerēties par pareiziem iemesliem, vai ne? Nu nav puisis, kurš peld ūdeni Aqua Di Gio pirms viņa datuma, un brīnās, kāpēc viņš nekad dzird atpakaļ no datuma. Piedāvā modernu un piemērotu unikālu ādas pulveri, kas radīs interesi, nevis deguna uzbrukumu.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi