Kas stresa notiek jūsu ķermenī, saskaņā ar veiktspējas treneri

Anonim

Lidojuma vai cīņas reakcija ir automātiska reakcija uz stresu, ko cilvēkiem ir jāatvieglo izdzīvošana.

Senos laikos mūsu priekštečiem bija vajadzīga šī atbilde, ja viņi atklājās, ka viņu aizveda lauva vai tīģeris.

Šodienas sabiedrībā mums vairs nav jābrauc no tīģiem savvaļā, bet fizioloģiski to pašu stresa reakciju var izraisīt ikdienas situācijas, piemēram, ilgstošas ​​darba stundas, termiņu ievērošana, veiktspējas pārskati, pārmācība, ēšanas vai pat ceļa dusmas.

Kas patiesībā notiek, kad mēs stresa

Kad mēs esam uzsvēra, mūsu virsnieru dziedzeri izdala kortizolu.

Kaut arī dažās situācijās tas ir nepieciešams, kortizola ražošana ilgstoši ilgstoši var kaitēt indivīda veselībai un labklājībai un var izraisīt svara pieaugumu vai nespēju zaudēt svaru, sliktu miegu, garīgu izdalīšanos, agrīna novecošana un slikta imūnsistēma.

Labās ziņas, ir vairākas stratēģijas, kuras varat izmantot, lai palīdzētu samazināt vai samazināt kortizola līmeni.

Baro savu ķermeni ar līdzsvarotu diētu

Ko izskatās līdzsvarots uzturs? Tas ir augsts dārzeņu, liesu olbaltumvielu, lēnas izdalīšanās graudu un veselīgu tauku.

Tajā būtu jāiekļauj arī pārtikas produkti ar augstu šķiedrvielu saturu, kas palīdz pārvaldīt cukura līmeni un saglabāt hormonu līdzsvaru.

Jums vajadzētu samazināt devu no mākslīgām sastāvdaļām, ieskaitot saldinātus dzērienus un pārtikas produktus ar augstu rafinētā cukura daudzumu (domājiet, ka lolijs, kūkas un cepumi starteriem), kas negatīvi ietekmēs insulīnu un kortizola līmeni.

Spēka uzņemšanas rezultāts

Ja esat aktīvs, mēģiniet iegūt lielāko daļu ogļhidrātu pirms un pēc treniņa, lai pārliecinātos, ka jūs sniedzat savam ķermenim to, kas viņam nepieciešams, lai veiktu un atjaunotu.

Tā vietā, lai katru dienu ēd uz ogļhidrātu pamata, izmēģiniet nelielu regulāru daudzumu lēnas izdalīšanās ogļhidrātu, jo tie ir lietderīgi glikozes līmeni asinīs vadīt.

Labi kvalitatīvi ogļhidrāti var spēlēt svarīgu lomu jūsu svara zuduma braucienā, bet jums ir nepieciešams pareizi sadalīt tos.

Nepārtrauciet

Noteikti ir tāda lieta kā pārtēriņš. Kaut arī ikdienā vajadzētu pārvietot ķermeni kādā veidā, ir svarīgi mainīt savu apmācību kārtību un atļauties
Jūsu ķermenis atpūsties.

Katrai personai būs individuāls slieksnis, kas ir pārtēriņš, tāpēc ir svarīgi klausīties savu ķermeni, kā arī novērtēt savus rezultātus un enerģijas līmeni.

Pārāk daudz vingrinājumu var izraisīt ievainojumus, izsīkšanu un hormonālo nelīdzsvarotību.

Apsveriet zāļu lietošanu, lai saņemtu palīdzību

Pēdējā laikā ir bijusi zināma interese par jaunu sastāvdaļu, ko sauc par Bluenesse, kas ir citronu balzāma ekstrakts (Melissa officinalis).

Provizoriskie pētījumi liecina, ka Bluenesse var palīdzēt radīt labvēlīgu fizioloģisku ietekmi uz garīgo veselību, vienlaikus nodrošinot nomierinošu un uzlabotu modrību.

Izgulies labi

Kad ķermenis nav pakļauts stresam, kortizola līmenis dabiski palielinās, kad tas pietrūkst un samazinās naktī.

Ja ķermeņa stresa laikā, kortizola līmenis vienā dienā var būt zems un naktī palielināts. Lai varētu ērti miegs, viss ir nepieciešams, lai atrastu iespējas izslēgt, atpūsties un uzturēt labu miega higiēnu.

Adekvātu miega un miega cikla regulēšana ir svarīga stratēģija, kā pārvaldīt kortizola līmeni

Jessica Spendlove ir veikala dietologs no Veselības un veiktspējas kolektīva, kurš pašlaik iesaka sportistiem no GWS Giants, Cronulla Sharks un Giants Netball

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi