Ko jums vajadzētu ēst par augstāko spēku un izturību

Anonim

Uzturs ir viena no vissarežģītākajām, mulsinošākajām un pat baidītākajām jomām, ar kurām cilvēki cenšas pievērsties, cenšoties uzlabot viņu fizisko un garīgo stāvokli - un es godīgi saku, es pilnīgi saprotu.

Ja jums ir simts dažādu nomierinošo diētu, kas tiek izspiesti katru dienu, ir grūti uzzināt, kāda ir laba informācija un kas nav. Tur ir liels skaits "ekspertu", kas visus savus "veiksmes formulējumus" iesauc.

Tomēr ļaujiet man paskaidrot kaut ko, pirms es pārietu uz priekšu - es neesmu dietologs, ne arī es uzskatu sevi par ekspertu, bet, ko es varu nepārprotami apgalvot, ir tas, ka man ir gadu pieredze starp daudzām atšķirīgām disciplīnām, kas ir jārisina visas nepieciešamās īpašās vajadzības.

Visu gadu laikā esmu mēģinājis pēc iespējas vairāk uzzināt, kā arī izmēģināju un kļūdu dēļ atradu to, kas man vislabāk darbojas, lai sasniegtu vislielāko fizisko veiktspēju neatkarīgi no tā, kas tas ir.

Kas es esmu trauku padoms?

Mazais intro

Tiem, kuri nezina, gadu gaitā esmu iemācījies iemācīties notikt šādām disciplīnām:

  • Profesionāls sporta veids (futbols / futbols)
  • Vingrošana
  • Komandieris
  • Funkcionālais sportists
  • Un nesen, Ninja Warrior

Kā redzat, katrai disciplīnai ir vajadzīga ārkārtīgi atšķirīga pieeja uztursi, jo mērķi katram ir ļoti, ļoti atšķirīgi.

Tas, ko es daru, var būt pretrunā ar to, ko jūs darāt, vai arī ko citi ir teikuši jums darīt - un ja tas tā ir, tad nav problēmu. Mēs visi esam atšķirīgi, un mums visiem ir jāatrod tas, kas vislabāk mums ir kā indivīds.

Bet, ja ir kaut kas cits, es aicinu jūs uzzināt vairāk par to. Mana māte vienmēr teica: "Tu nekad nenožēlosies par sevi izglītot".

Šeit ir mana uztura "noslēpumi", lai sasniegtu maksimālo fizisko veiktspēju.

Palikt uzturvielu-blīvs

Saglabājiet to tīru, dabisku un vienkāršu

Es koncentrējos uz barības vielu blīviem pārtikas produktiem. Es garantēju, ka katrs ēdiens sastāv no ogļhidrātiem, taukiem un olbaltumvielām (ti, "viss nepieciešamais"), tāpēc man ir pietiekami daudz enerģijas apmācībai. Pēdējā lieta, ko es gribu darīt, cīnās par kalnuptu, jo es neesmu patērējis pietiekami daudz pārtikas.

Carb It Up

Nav spag-bol šeit

Pirms apmācības man būs nedaudz vairāk ogļhidrātu, tāpēc mani glikogēna veikali nav iztukšoti. Šis vienkāršais sporta hack ļauj man ilgāk un grūtāk trenēties.

Ja jūs kādreiz esat pamanījis "izsmeltu" visu treniņu, tas ir viens no veidiem, kā to novērst. Labi ogļhidrāti ir pārtikas produkti, piemēram, dārzeņi, augļi, piemēram, āboli, banāni un rieksti (mandeles, valrieksti), sēklas (chia, ķirbju sēklas) un veseli graudi (brūnie rīsi, auzas).

Atgūt tiesības

Zini savu pulveri

I bet jūs esat to dzirdējis dažas reizes. Faktiski jautājums ir tas, ka šis princips ir ilgtermiņa pamats panākumi un mērķu sasniegšana. Pēc katras sesijas pirmā prioritāte ir izmantot kādu Performix proteīnu, lai palīdzētu atgūt. Tas ir ļoti vienkārši - bet, ja jūs neesat uzpildījis degvielu, jūs nedarāt sev nekādas priekšrocības.

Maisījums ieguvumiem

Patiesais tauku veids

Es vienmēr maisu avokado vai dabisko zemesriekstu sviestu ar manu satricina. Tas palīdz nodrošināt man svarīgākos taukus pēc treniņa. Kaut arī tauki ir lēni sagremojušies, viņi kā mans galvenais degvielas avots pāriet ar ogļhidrātiem augstas intensitātes un / vai ilgstošākas izturības bāzes treniņiem.

Esiet pastāvīgi

Saglabāt disciplīnu

Aizmirstiet nogurušos "diētas" un "veselīgu" paradumus. Maksimālā fiziskā veiktspēja tiek sasniegta un sasniegta ilgtermiņā. Lai jūs ēdat, lai to atbalstītu, jums ir jāīsteno dzīvesveida izmaiņas .

Es atsakos domāt, ka apņēmība izmantot metodes, kas, kā zināms, uzlabo jūsu dzīves kvalitāti, ir "pārāk grūti" vai "agrāk nav strādājusi". Es katru dienu runāju ar saviem darba izstrādātājiem, kas nodarbojas ar izaicinošām nodarbībām un atrod pārsteidzošus panākumus. Tas viss ir iespējams.

Pareizā attieksme

Atrodi šo iekšējo spēku un turpini to vadīt

Mans "slepenais" ir tas, ka nav noslēpuma. Uzglabāt lietas vienkārši un efektīvi. Nav neviena brīnumaina tabletes vai neatklātas diētas, kuras man pieder. Viss, kas jums nepieciešams, ir pareizie principi un gribasspēks to īstenot, kamēr tā kļūst par normu.

Scott Evennett ir veselības, fitnesa un domāšanas speciālists, kurš dienējis Austrālijas īpašo operāciju komandu (SOCOMD) kā Austrālijas komandu

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi