Kāpēc jums vajadzētu ēst taukus, lai zaudētu svaru

Anonim

Mūsu dzīves kvalitāti nosaka mūsu domu kvalitāte, kā mēs izvēlamies degt mūsu ķermeņus un cik labi mēs virzāmies. Taču mēs esam sabiedrība, kas piepildīta ar negatīvību, ātru ēdienu un apātijas attieksmi.

Kā bijušais īpašo spēku karavīrs un tagad fitnesa aizstāvis, es pastāvīgi cenšos izglītot cilvēkus par to, kā pareizi rūpēties par viņu fizisko un garīgo veselību, bet viens jautājums, ko es visvairāk, ir, "Scott, ko es ēst?"

Debunking Mīti

Saka, ko tagad?

Katru dienu brokastis man ir 4 egles, 2 rasher bekoni, ½ avokado un tasi kaņepes - oh, un espresso, protams.

Gadu gaitā pārtikas rūpniecība izvairījās ēst jebkāda veida taukus, uzspiežot zemu tauku diētu mūsu sejās. Mēs ēda beztauku ogļhidrātus, kas, savukārt, padarīja mūs slapjas un pēc tam smagākas nekā jebkad agrāk. Kā tauta mēs pašlaik esam taupīgākie, ko mēs jebkad esam bijuši un mirstam par ar pārtiku saistītām slimībām. Aizveriet klausoties miljardu dolāru pārtikas rūpniecībā un klausieties faktus, ko es gatavojas sniegt jums par ēšanas augsta tauku diētu svara zudums, kā arī vispārējo veselību un labklājību.

Ja jūs vēlaties veikt savu maksimumu, ir sasmalcināts ķermeņa uzbūve un ir pietiekami daudz enerģijas, lai apmācītu māju, tad ir pienācis laiks pāriet ķermeņa no izmantot ogļhidrātus kā degvielu uz tauku sadedzināšanas mašīnu.

Tauki uzlabo insulīna jutību un paātrina tauku sadedzināšanu

Cīnies ar labu tauku

Jūsu ķermenim ir nepieciešams pienācīgs tauku daudzums, lai paliktu slikts. Carbroda uzņemšanas samazināšana un aizstāšana ar veseliem taukiem var uzlabot jūsu jutīgumu pret insulīnu, mazināt iekaisumu un atbalstīt metabolismu.

Insulīna galvenā loma ir asins cukura līmeņa regulēšana. Insulīns darbojas kā slēdzis, pēc pirmajām pāris stundām jūs ēdat ogļhidrātus enerģijai un uzglabā papildu kalorijas kā taukus. Kad slēdzis ir izslēgts un insulīns iztukšots, jūs sākat sadedzināt taukus kā degvielu.

Vienkāršāk sakot, ja insulīna līmenis būs zems, jūs sadedzināsiet savu ķermeņa tauku. Tādējādi augsta cietes satura ogļhidrātu izslēgšana ar augstu tauku saturu nozīmē paātrinātu tauku sadedzināšanu. Mūsu ķermeņi nekad nav domāti ēst augstu cietes vai cukuru. Graudaugu produkti un koncentrēti cukuri, kurus cilvēka uzturs nenotiek.

Tauki sasmalcina pārtikas cravings un aizpilda jūs ilgāk

Palieciet uz ilgu laiku

Nav nekas sliktāks, nekā ēst mazāku kaloriju diētu, kas visu laiku izsalcis. Liela veselīga tauku satura ēdināšana aizpildīs jūs ilgāk. Piesaistiet tos ar labu olbaltumvielu devu un ievērojami samaziniet bada un alkas.

Insulīns lielā mērā ietekmē, cik izsalcis jūtaties; tas izraisa badu, samazinot cukura līmeni asinīs. Ja saņemat pārāk daudz insulīna, glikozes līmenis Jūsu asinīs pazeminās un jūs saņemsiet raupjš izsalcis. Tas var izraisīt to, ka jūs patērē daudz pārtikas un iegūst svaru.

Kad jūs ēdat ēdienus, piemēram, baltmaizi un kartupeļus, dažu minūšu laikā tie palielinās cukura līmeni asinīs, palielinoties insulīnam, līdz ar to rezultātā insulīna skriešanās glabās glikozes līmeni asinīs vēlāk stundas, izraisot cukura līmeni asinīs, kas ir zemāks nekā pirms ēšanas.

Tas ir tad, kad jūsu ķermenis sāk domāt, ka tas ir iztvaikojis no degvielas, bet insulīns joprojām ir pietiekami, lai nepieļautu, ka jūs sadedzināt savus taukus. Gala rezultāts ir bads un vēlme iegūt vairāk ogļhidrātu.

Tauku līdzsvara hormoni

Līdzsvarota tauku uzņemšana var radīt brīnumus

Estrogēns, testosterons, adrenalīns un insulīns ir ārkārtīgi svarīgi ķīmiskie masieri, kas ietekmē daudzus jūsu vispārējās veselības aspektus. Endokrīnā sistēma darbojas kopā, lai kontrolētu jūsu ķermeņa cirkulējošo hormonu līmeni. Pārtikas produktu ēdināšana ar augstu īsas, vidējas un ilgstošas ​​taukskābju daudzumu ir galvenais, lai saglabātu hormonu pārbaudi.

Jūsu ķermenim ir nepieciešami dažādi tauku veidi, lai izveidotu hormonus, tostarp piesātinātos taukus un holesterīnu. Ne tikai šie svarīgie tauki ir būtiski hormonu ražošanas bloki, bet tie saglabā zemu iekaisuma līmeni, palielina vielmaiņu un veicina svara zudumu un palielina vispārējo muskuļu aktivitāti.

Dienas beigās ķermenis pielāgosies tam, kādam degvielas avotam tas tiek sniegts, ja jūs uzņemat augsta tauku saturu, salīdzinot ar augstu carb diet. Lai ko jūs ticētu, ka agrāk esat lasījis, veiciet vairāk pētījumu un noskaidrojiet faktus. Es izvēlos ēst lielāku daļu no manas kalorijas no taukiem, lai palīdzētu sasniegt optimālu ķermeņa sastāvu un pozitīvus metabolisma pielāgojumus.

Tas ne tikai palīdzēs jums palikt liesās, tas uzlabos jūsu imūnsistēmu, saglabā jūsu kaulus veselību, nodrošina šūnu enerģētisko un strukturālo integritāti, aizsargā aknas un uzlabo organisma nepieciešamo taukskābju lietošanu. Jūs neievietosiet Ferrari lolojumdzīvnieku degvielu, tādēļ, kāpēc jūs nevarat sākt ārstēt savu ķermeni tāpat?

Veselīgi tauki, kas jums jāēd

kas jums jāzina par ēšanas taukiem

Izmantojiet šos pārtikas produktus, kas paredzēti darbam ar savu ķermeni, pareizi lietot taukus.

 • Laši
 • Avokado
 • Kokosriekstu eļļa
 • Riekstu sviests
 • Olas
 • Bacon
 • Tunzivis olīveļļā
 • Sviests
 • Bez cukura kakao un šokolāde
 • Bulletproof Kafija
 • Flaxseeds
 • Kokosriekstu piens
 • Krēms
 • Olīvas
 • Vistas augšstilbs
 • Jērs

Brīdinājuma vārds.

Esiet uzmanīgi, nepalielinot taukus, nesamazinot ogļhidrātu uzņemšanu, vai arī jūsu ķermenis darbosies ar diviem degvielas avotiem, un tas dos jums svaru.

Scott Evennett ir bijušais Austrālijas pavēlnieks un veselības, fitnesa un domāšanas speciālists. Jūs varat atrast savas pielāgotās uztura programmas, izmantojot savu vietni

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi