Pasaules pirmizrāde Coworking telpā tikko atvēra savu pirmo Gym

Anonim

Karstajam galdniekam WeWork ir oficiāli atvēra savu pirmo sporta zāli, kurā ar lepnumu tiek dublēts "visaptverošs labsajūtas centrs".

The WeWork sporta zāles atrašanās vieta, kuras nosaukums ir Rise by We, atrodas Lower Manhattan esošajā WeWork filiālē ar 2500 dalībniekiem.

Šī telpa ir izstrādāta tā, lai konkurētu ar dažām no stilīgākajām sporta zālēm, kas pēdējos gados nāk no visas pasaules, tostarp šo boksa sporta zāli un šo boksa sporta zāli.

WeWork interjera dizaina direktors Brittne Hart rūpējās par jaunās sporta zāles izskatu un dizainu un teica Tapetē, ka "pirms diviem gadiem departaments bija 100 cilvēki un viss dizains tika veikts Ņujorkā".

"Tagad tas ir 400 cilvēku un ir reģionāli, ar dizaina nodaļām Ņujorkā, Londonā, Buenosairesā, Bangalore un Šanhajā."

Fitnesa centra ideja ir palīdzēt saviem biedriem atgūties un atjaunoties kopienas vidē. Lai to panāktu, trenažieru zāle ietver trīs studijas - lidojuma pārsegu skriešanu un airēšanu, Cīņa dara boksu un MMA, un Flow rūpējas par jogu un meditāciju. Ir arī spa, kafejnīca un veikals, jo šajās dienās šīs telpas šķiet obligātas sporta zālēs.

Kopumā centrs izstaro neapstrādātu rūpniecisko sajūtu apvienojumā ar mūsdienīgu akmens, marmora un koka apdari. Arī mākslas darbs nedaudz palielina apkārtnes personību, nenovērst cilvēkus no paredzētā nolūka, kas izraisa sviedru.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai