WTF iet ar Sam Worthingtona matiem

Anonim

Vai faux hawk patiešām ir atpakaļ? Tas varētu šķist, ja Sam Worthingtonam ir kaut kas ar to saistīts. Nesen notika talantīgais 40 gadus vecais austrāliešu aktieris un par savu jaunāko televīzijas sēriju " Mahunt: Unabomber" popularizēšanu, un tas izrādījās tik stoisks kā jebkad.

Tas nav tur, kur pievērsta uzmanība. Ciešāk apskatot Avatāru aktiera pēdējo frizūru, daudzi pondēs par to, kas bija nodoms. Daļa apkalpes sagriezti, daļēji atraitnes pīķa daļa, daļa no mohawk un daļa no mūsdienu pompadour, matu griezums ir vienkārši pārsteidzošs 2017. gadā. Iespējams, tas nepalīdz, ka Worthington reti izsmalcina smaidu, bet mēs novirzamies. Nevienam cilvēkam nekad nevajadzētu valkāt tik skittisks stils, ja vien jūs nesaņemat samaksu par lomu. kā Worthington (mēs ceram).

Domājiet, ka mēs pārāk reaģējam? Pieskaries līdz pēdējam galerijas attēlam, kur jūs redzēsiet, ka noapaļotās malas atveras apgrieztā aizmugurējā daļā. Rezultāts ir pseido-kefale, kas patiesībā nav krīta. Daži to dēvē par šo mākslu. Citi vienkārši sauc to par vīriešu frizūru, lai nekad netiktu rotaļājies.

Nepieciešama killer matu griezuma ideja? Izmantojiet vairāk nekā 500 frizūru mūsu matu sadaļā.

1/8

2/8

3/8

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai