Tagad jūs varat lejupielādēt Kurt Cobain pašnāvības vēstuli rokrakstu kā fontu

Anonim

Runājot par dizaina un tehnoloģiju attīstību, nav sociālo robežu. Ja jums ir nepieciešams pierādījums, vienkārši apskatīt tehnoloģiju uzņēmumu, piemēram, Facebook vai Grindr, praksi.

Dažreiz pat visnopietnākā rīcība var notikt kā moderna cieņa par vēlu lielu. Tas bija tas, ko dizaineri Nicolas Damiens un Julien Sens vēlējās sasniegt, kad viņi paņēma novēlējušo mākslinieku, piemēram, Kurt Cobain, David Bowie, John Lennon, Leonard Cohen un Serge Gainsbourg, rokrakstu un pārvērst tos par lejupielādējamām digitālajām burtveidolām.

Tas ir smags stuff, it īpaši Cobain gadījumā, kad viņa nianses ar rokrakstu ir traģiski un skaisti uztverti viņa pēdējā slinko c's un niecīga i no viņa pašnāvības vēstuli. Kā atzīmēja Designboom, Kobaina rokraksts bieži vien ir plāns un raupjošs, vienlaikus nepatīkami nevienmērīgs. Tas ietver treknrakstā vārdus, kas ir saskrāpēts un aizstāts, lai iegūtu vairāk godīgu simbolu. Rezultāts ir uzrakstīts, kas ir godīgs, spīdzināts un poētisks.

Tas ir atšķirīgs kontrasts ar Joh Lennona rokrakstu, kas, šķiet, ir strukturētāks un saskaņots, kamēr David Bowie ņem tīru grafisko pieeju.

Fontu sarakstā ir arī dziedātājs, dziesmu autors un dzejnieks Leonards Cohen un franču mākslinieks Serge Gainsbourg.

Jūs varat tos visus lejupielādēt bez maksas, izmantojot Nicolas Damiens un Julien Sens "Songwritersfonts.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai